Thiem Dominic - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Thiem Dominic
Barbora Krejčíková znovu laboruje s nemocí
Tennis Tracker: Opět nemocná Krejčíková přijde o Řím, vítěz US Open 2020 Thiem ukončí kariéru

Kopřiva v Mnichově proti Draperovi nepřekvapil, letos nezvládl první kolo ani počtvrté

Obhájce titulu Ruud začal v Estorilu suverénně, Hurkacz má na dosah první antukové semifinále

Tennis Tracker: L. Fruhvirtová přežila 14 dvojchyb, Djokovič se rozešel s trenérem

Blíží se konec tenisové romantiky? Jednoručný bekhend poprvé v historii zmizel z TOP 10

S olympijským vítězem po boku. Brenda Fruhvirtová vyhlíží bitvu se Sabalenkovou

Nadal po operaci a roce bez tenisu? Přehrál bývalou světovou trojku Thiema ve dvou setech

POHLED: Noční tenisové zápasy mají zřejmý důvod, zisk je důležitější než sportovec

Lehečka neukončil krizi ani v Paříži. V hale Bercy vypadl hned s trápícím se Bautistou

Macháč vyhrál ve Vídni i potřetí bez ztráty setu a zaútočí na své největší čtvrtfinále

Tennis Tracker: Bartůňková a Paulson vyhráli turnaje ITF, Zverev končil až ve tři ráno

Tennis Tracker: Macháč ve Francii vyřadil nasazenou jedničku Gasqueta a postoupil do finále

Tennis Tracker: Sabalenková vyhlíží China Open, v asijské zemi získala už čtyři tituly

Taháky 3. dne US Open: Thiem proti domácí naději, duel dávných rivalek i hvězd budoucnosti

Báez ovládl antuku v Kitzbühelu, ve finále sfoukl naděje domácího Thiema

Tennis Tracker: L. Fruhvirtová se v Montrealu nekvalifikuje, sestra je v Německu ve finále

Thiem utekl z pěti mečbolů a je ve finále. Poprvé od Turnaje mistrů 2020

Thiem je letos premiérově v semifinále, v Kitzbühelu zastavil vítěznou sérii Rinderknecha

Famózní obrat Molčana! Slovák otočil stav 0:5 ve druhé sadě a odvrátil dva mečboly

Tennis Tracker: Tiafoe zvládl první kolo domácího turnaje, Korda ve Washingtonu končí

Parádní debut v roli nasazené jedničky! Lehečka v Umagu ukončil neporazitelnost Thiema

Nejvýše nasazený Lehečka si v Umagu zahraje s Thiemem, Čilič se vrátil porážkou

Djokovič ve Wimbledonu vyhrál už 30 zápasů v řadě, Thompsonovi nenabídl jediný brejkbol

Tennis Tracker: Musetti otočil bitvu s Tiafoem, Šwiateková vyhrála počtrnácté v řadě

Tennis Tracker: Trápení Ruuda pokračuje, třetí hráč světa končí rychle i v Barceloně