Řezníček Jakub - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Řezníček Jakub
Jakub Řezníček dobře ví, že Zbrojovka nemá postup ve svých rukou.
Brněnský kanonýr Řezníček: Na Dukle budu trpět. Boj o postup? Nezáleží už jen na nás

Začíná druhá liga, jasným favoritem jsou fotbalisté Brna i s věrným kanonýrem Řezníčkem

Nabídky z prvoligových klubů jsem odmítl, vykládá brněnský střelec Řezníček

Pět událostí ligového kola: Jojo Brno, Jurečka jako Bican i doskok do pohárů

Řezníček přišel o korunu krále střelců i místenku mezi elitou. Všechno se pokazilo, řekl

Pět událostí ligového kola: Stará Sparta, Kováčův strach a hořká derniéra Bílka

Lídři z opačných pólů tabulky. Krejčí nejlepším záložníkem, Řezníček kraluje útočníkům

Pět událostí ligového kola: Osmý gól Sparty v nastavení, Řezníčkovy slzy a sudí v přilbách

Nita lapil při výhře Pardubic dvě Řezníčkovy penalty, Bohemians udrželi pohárovou příčku

Pět událostí ligového kola: Povedený Olayinkův návrat i Haškova rezignace po poločase

Livesport hráč kola české ligy: Dvougóloví Řezníček s Tijanim i další útočná esa

Baník zaskočil Plzeň a favorita porazil 2:1, Bohemians deklasovali Mladou Boleslav

Raději se zachránit než dosáhnout sta gólů, má jasno brněnský ostrostřelec Řezníček

Start kvalifikace bez Schicka. Útočník reprezentaci nepomůže, má problém s tříslem

Pět událostí ligového kola: Řezníček zkazil Frťalovi premiéru, Čmelík napodobil Filla

Datové zrcadlo ligy: Řezníček je pro Brno platnější než Harry Kane pro Tottenham

Olomouc si z Plzně odvezla bod. Pardubice remizovaly s Baníkem, poslední však zůstává Zlín

Pět událostí ligového kola: Řezníček překonal bratra, Trpišovský při jubileu vyhrál

Slavit gól proti bráchovi? Bylo by mi to blbé, vysvětlil brněnský střelec Řezníček

Pět událostí ligového kola: 423 minut bez gólu, zápis do Klubu legend a životní hrdina Šín

Věřím, že mezi stovkaře dojdu. Vyhrát korunu pro krále střelců bude těžké, řekl Řezníček

Řezníček dvěma góly skolil Baník, Kušej se prvním gólem v lize postaral o výhru Boleslavi

Dvougólový Květ myslel na hattrick. Rád bych se popral o korunu krále střelců, říká

Defenziva Zbrojovky doplatila na děravou zeď. Slavii zařídil tři body Ewerton

Datové zrcadlo ligy: Jenom Kuchta s Čvančarou nestačí. Sparta musí přivést gólového hráče