Olayinka Peter - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Olayinka Peter
Lukáš Masopust odehrál za Slavii 55. soutěžní utkání pod hlavičkou UEFA.
Masopust odehrál 55. utkání v Evropě. Je to pro mě velká čest, řekl slávistický rekordman

Slavia potvrdila příchod Tijaniho, do Baníku posílá obratem hostovat Ewertona

Opory dohrály. Zraněným slávistům Masopustovi a Olayinkovi skončila sezona

Pět událostí ligového kola: Povedený Olayinkův návrat i Haškova rezignace po poločase

Olayinka na sebe byl za vyloučení naštvaný, vrátil se gólem. Minulost nevrátím, řekl

Olayinka hrát v derby nebude. Slavia stáhla odvolání, karetní hříšník je nemocný

Olayinka hrát v derby nebude. Slavia u odvolací komise neuspěla, čtyřzápasový trest platí

Olayinka derby se Spartou nestihne, od disciplinárky dostal čtyřzápasový trest

Liberec – Slavia 2:2. Favorit v závěru zkolaboval, po Olayinkově vyloučení srovnal Olatunji

Livesport hráč kola české ligy: Dvougólové hvězdy i další paráda pardubického Janoška

Slavia si poradila se Slováckem a je zpátky v čele. Pardubice se odlepily ode dna

Chci na rozloučenou vyhrát double, řekl Olayinka po překonání svého maxima

Peter je cílevědomý hráč, šel za novou výzvou, říká Olayinkův bývalý spoluhráč Podaný

Opora na odchodu. Slavia přijde o Olayinku, do Crvené Zvezdy možná odejde už zimě

Zlín – Slavia 0:4. Hosté poprvé udeřili už ve 2. minutě, dvě branky vstřelil Lingr

Livesport hráč kola české ligy: Janoškův exkluzivní přímák a Ševčík á la Rosický

Bohemians – Slavia 1:4. Favorit uspěl bez větších potíží, na Plzeň ztrácí čtyři body

Dukla – Slavia 0:4. Favorit bez potíží slaví, dva góly dal až v úplném závěru

Potřebujeme vyhrát, je to pro nás hodně důležité, říká Olayinka před zápasem s Kluží

Slavia – Liberec 3:0. Domácím stačil jeden poločas, trefili se Ousou, Olayinka a Tecl